Strona główna1 » Edukacja2 » Strraszne pomysły na zabawy edukacyjne

Strraszne pomysły na zabawy edukacyjne

Weekend zapowiada się upiornie! Czarownice, kościotrupy, zombie…i mnóstwo dyni! Tego wymaga świętowanie Halloween. A my przygotowaliśmy dla was coś jeszcze. Nie ograniczajmy się w wymyślaniu powodów do uśmiechu. Przebieranki, smaczne poczęstunki, straszenie, a w międzyczasie zabawa z produktami dla dzieci. Sprawdź ciekawe propozycje naszego sklepu z zabawkami.


Każdą wolną chwilę warto wykorzystać na wspólną zabawę z dzieckiem. A jeśli dodatkowo uda się ją wzbogacić odrobiną nauki, to oprócz radości zagwarantujemy sobie również rodzicielską satysfakcję z faktu, że znów mogliśmy uczestniczyć w rozwoju naszej pociechy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzą zabawki edukacyjne, które oprócz przyjemności z zabawy dostarczą mnóstwa bodźców kształcących umysł najmłodszych.


Coding Critters to kolekcja zabawek, które są niezawodnymi pomocnikami w nauce programowania. Te urocze zwierzaki to jedne z najlepszych robotów do poznawania tajników kodowania. W przystępny i zabawny sposób wprowadzają one dzieci w świat programowania przy eliminacji konieczności korzystania z ekranów.

Zwierzaczki uczą najmłodszych logicznego myślenia, samodzielnego rozwiązywania problemów oraz stanowią doskonały wstęp do nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki. Do każdego zestawu dołączona jest książeczka zawierająca zabawne przygody pracowitych bohaterów.
zabawki edukacyjne coding creatures

 


Beaker Creatures to z kolei zestawy naukowe, w których znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia eksperymentów, w których przewodnikami są zabawne stworki nie z tego świata. Na czym dokładnie polega zabawa? Należy umieścić buzującą kulę (gotowa masa) w wodzie, by wywołać kolorową, bulgoczącą reakcję. W jej wyniku odkryjesz jedną ze 100 kolekcjonerskich postaci. Właśnie w jej towarzystwie, korzystając z plakatu załączonego do zestawu przeprowadzisz eksperyment lub zabawę naukową.

 

Nauka, zabawa, niespodzianka i mania kolekcjonowania w jednym.

zabawki edukacyjne beaker creatures


Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają budować, łączyć, sklejać i ustawiać. Ich wyobraźnia nie zna granic! Jeszcze lepiej, gdy swoje dzieło mogą „ożywić”, wprawić w ruch. Rodziców zachwyca ich radość ze świadomości połączenia elementów w taki sposób, by wszystko działało. W samych dzieciach niewątpliwie buduje to pewność siebie i wzmaga poczucie sprawczości.


My dobrze o tym wiemy. Dlatego na stronie naszego sklepu z zabawkami znajdziecie m.in. Gears! Gears! Gears! To kolorowe zestawy do budowania, które zapewniają możliwość swobodnej zabawy, zachęcając do praktycznej nauki i poszukiwania rozwiązań. Zabawa nimi dopinguje dzieci do odkrywania w sobie wewnętrznego inżyniera i doskonalenia umiejętności takich jak kreatywność, zdolność logicznego myślenia, wytrwałość i zapał do rozwiązywaniu problemów. Dzięki tym klockom dzieci nauczą się logicznego myślenia oraz sprawdzą empirycznie jak działają koła zębate. Zestawy pogłębiają wiedzę na temat, technologii, mechaniki, architektury, konstrukcji oraz ćwiczą wyobraźnię przestrzenną. Kolorowe, plastikowe, wytrzymałe koła zębate służą do budowy różnych wariantów maszyn budowlanych. Dzięki temu dzieci nie tylko tworzą, ale również projektują pojazdy. Pomocna może być dołączona do zestawu instrukcja, ale często wyobraźnia dziecięca nie zna granic, co sprawia, że zabawa jest jeszcze lepsza. Wszystkie zestawy Gears! Gears! Gears! można ze sobą dowolnie łączyć.

zabawki edukacyjne gears

 

Design & Drill to kolekcja zabawek, które dziecko musi sobie…samodzielnie skręcić. Używając do tego bezpiecznych, ergonomicznych narzędzi oraz części. Zestawy z wkrętarką zapewnią twojemu dziecku długie godziny zabawy. Oprócz tego maluch nauczy się podstaw prostej budowy i inżynierii, jednocześnie rozwijając umiejętności motoryczne przy pomocy narzędzi zaprojektowanych specjalnie dla małych rączek. Zabawka wspiera rozwój wyobraźni przestrzennej, uczy projektowania oraz logicznego myślenia. Czynności takie jak składanie, skręcanie doskonalą zdolności manualne oraz zręcznościowe dziecka, uczą precyzji, a także wspierają koordynację wzrokowo- ruchową.

zabawki-edukacyjne-design-dril


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl